Manicure

Dłonie są ważnym elementem kobiecej urody, wymagają odpowiedniego manicure, złuszczania i nawilżania skóry dłoni. Działanie promini słonecznych i mrozu zobowiązuje kobiety o dbanie o nie przez cały rok. Posiadamy w ofercie parafinę dłoni, masaż świecą z mikroelementami oraz oxybrazje dłoni. Wymienione zabiegi mocno nawilżają skórę na dłoniach, a oxybrazja dodatkowo złuszcza naskórek. Dłonie po tych zabiegach są pozbawione starego naskórka i zmarszczek są delikatne i jedwabiste w dotyku.

Wykonujemy manicure zwykły, manicure leczniczy, manicure francuski, manicure hybrydowy, manicure winylowy oraz zdobienie paznokci żelem i akrylem.

Możesz zdecydować się na manicure: 

  • manicure zwykły – tradycyjny manicure z malowaniem paznokci w wybranym kolorze,
  • manicure leczniczy – obejmuje zabiegi pilęgnacyjno – odżywcze,
  • manicure francuski (french) – tutaj malujemy niezwykle modny biały paseczek na końcu paznokcia, a resztę płytki pokrywamy bezbarwnym lakierem i nabłyszczaczem,
  • manicure express 25’ – to zabieg dla kobiet, które przed ważnym spotkaniem lub wydarzeniem potrzebują ekspresowej poprawy kondycji dłoni, taki manicure obejmuje podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, odsunięcie skórek i pomalowanie paznokci, trwa oczywiście zgodnie z nazwą jedynie 25 minut,
  • manicure hybrydowy – wygląda bardzo podobnie jak manicure ze zwykłym malowaniem – jedyna różnica polega na tym, że zamiast zwykłego lakieru nakładamy lakier hybrydowy, który utrwalony odpowiednio zostaje na paznokciach nawet kilka tygodni!

Chcesz zarezerwować termin?

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacjiMasz pytania?

Napisz do nas!