Thalgo

Ten zabieg można wykonać dla każdego typu skóry. Ma za zadanie oczyścić skórę z zaskórników, wygładzić i odświeżyć naskórek, poprawić napięcie i nawilżenie  oraz przygotować skórę do zabiegów intensywnych.
Wskazania: skóra wymagająca odświeżenia i oczyszczenia. (70 MIN.)

RE – BALANCING TREATMENT – zabieg balansujący
Naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej, który ma na celu oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych oraz balansowanie pracy gruczołów łojowych.
Wskazania: pielęgnacja skóry tłustej i mieszanej lub, w przypadku skóry toksycznej, w celu przygotowania do zabiegów aktywnych. (60 MIN.)

MOISTURE QUENCHING PURITY RITUAL – zabieg oczyszczająco-nawilżający
Zabieg ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry młodej potrzebującej nawilżenia, który ma na celu uzupełnić niedobór wody w naskórku , odbudować płaszcz wodno-lipidowy, poprawić nawilżenie i elastyczność skóry.
Wskazania: szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium. (55 MIN.)

AQUARELLE – intensywny zabieg nawilżająco-energetyzujący
Zabieg ten przeznaczony jest dla skóry szarej, zmęczonej ze słabym poziomem nawilżenia. Ma on na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.
Wskazania: pielęgnacja skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. (60 MIN.)

HYDRA – MOISTURE SOURCE TREATMENT – zabieg intensywnie nawilżający
Zabieg ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Ma on na celu przywrócenie naturalnego płaszcza hydrolipidowego skórze, nawilżenie, spłycenie drobnych zmarszczek.
Wskazania: skóra sucha, odwodniona, potrzebująca nawilżenia i wygładzenia. (75 MIN.)

THALGODERM ORGANIC MASK + RASPBERRY EXTRACTS – zabieg nawilżająco-odżywczy
Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej, którego celem jest łagodzenie zaczerwienień, nawilżenie, odżywienie, wygładzenie, złagodzenie podrażnień, wzmocnienie ścianek naczyń włosowatych.
Wskazania: skóra wrażliwa, delikatna, sucha, naczyniowa, skłonna do podrażnień. (60 MIN.)

ALGOMEGA NUTRITION TREATMENT – zabieg odżywczy dla skóry suchej, odwodnionej
Zabieg intensywnie odżywia skórę, daje jej uczucie niezrównanego komfortu, pomaga w regulacji jej nawilżenia i odżywienia. Skóra staje się aksamitnie gładka, jest zregenerowana i miękka.
Wskazania: skóra sucha, odwodniona, wrażliwa. (60 MIN.)

PURE COLLAGEN VELVET MASK + SAVE MARINE – zabieg nawilżająco-wygładzający
Zabieg przeznaczony jest do skóry odwodnionej, który ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, wygładzić i nawilżyć skórę.
Wskazania: pielęgnacja skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia, regeneracji oraz spłycenia drobnych zmarszczek. (60 MIN.)

MODELLING MASK TREATMENT – zabieg odżywczy dla skór mocnych i grubych
Zabieg ma na celu wprowadzenie do głębokich partii naskórka składników odżywczych i nawilżających, wygładzić i wymodelować owal twarzy. Umożliwia wprowadzenie składników aktywnych wewnątrz opornej na swobodne wchłanianie skóry.
Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry grubej, atroficznej. (60 MIN.) 

Chcesz zarezerwować termin?

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacjiMasz pytania?

Napisz do nas!