Oxybrazja

Oxybrazja jest rekomendowanym przez lekarzy dermatologów zabiegiem złuszczającym, bezdotykową metodą oczyszczania, dotlenienia, rewilatyzacji i odnowy skóry. Zabiegi złuszczające są znane od dawna i cieszą się popularnością, ze wzgledu na swą skuteczność. To obecnie podstawa pielęgnacji prawie każdego rodzaju cery. Do tej pory ograniczeniem była cera naczynkowa i wrażliwa, gdzie tego typu terapie były przeciwskazaniem ze względu na ryzyko podrażnień, natomiast oxybrazja jest skuteczna i zarazem w pełni bezpieczną metodą umożliwiającą przeprowadzenie zabiegu również u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Oxybrazja jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie 
i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Wykonywana jest pod ciśnieniem przy pomocy powietrza oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania oxybrazji sprawia, że jest to idealna propozycja dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą zupełnie naturalnych, obojętnych dla organizmu składników, a brak jakichkolwiek składników chemicznych to gwarancja bezpieczeństwa. Oxybrazja jest jednym z niewielu zabiegów, który jest całkowicie bezpieczny podczas ciąży, zarówno dla dziecka, jak i dla matki.

Przy wykonaniu serii skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki oraz przebarwienia, poprawiając wygląd i funkcje skóry. Oxybrazja wykonywana jest na mokro, co daje natychmiastowe ukojenie. Ponadto przeprowadzana jest metodą bezdotykową, przez co jest w pełni bezpieczna i higieniczna dla klienta.

Po zabiegu skóra jest odświeżona, oczyszczona, pozbawiona niedoskonałości, wygładzona i silnie nawilżona. Dodatkowo sól fizjologiczna ichłód odczuwalny w trakcie zabiegu koi ją i pomaga pozbyć się obrzęków.

Zabieg jest dla osób które szukają nowych technik oczyszczania twarzy, niepodrażniającej skóry:

  • Twoja cera źle wchłania kosmetyki
  • twarz traci owal, a skóra młodzieńczą elastyczność
  • Twoja cera jest niedotleniona
  • pojawiają się przebarwienia
  • jesteś w ciąży, a marzysz o profesjonalnej pielęgnacji i pełnym bezpieczeństwie
  • nie lubisz czekać na efekty zabiegu

Chcesz zarezerwować termin?

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacjiMasz pytania?

Napisz do nas!