Pielęgnacja

LINIA DAMSKA:

Powermix – Serie Expert to kompleksowy program pielęgnacji włosów opierający się na profesjonalnych usługach wykonywanych przez fryzjera wyłącznie w salonie oraz uwzględniający wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów w domu. Serie Expert to program oparty o precyzyjną technologię molekularną. Zaawansowana technologia pozwala formułom działać na każdą strefę włosa, aby zapewnić długotrwałe rezultaty pielęgnacyjne.
Posiadamy 5 linii pielęgnacji :

  • Kolor
  • Wygładzenie
  • Odbudowa
  • Wzmocnienie
  • Nawilżenie,

które można łączyć ze sobą i tworzyć nieskończoną kombinacje, by sprostać wymaganiom waszych włosów.

Smartbond – to nowy dodatek do usługi koloryzacji i dekoloryzacji. Dzięki działaniu w miejscu ubytku, pomaga natychmiast wzmacniać i ochraniać włosy. Niezależnie od tego, czy chcesz koloryzować włosy po raz pierwszy, myślisz o radykalnej zmianie czy kreatywnej koloryzacji – Smartbond sprawi, że Twoje włosy będą wzmocnione i bezpieczne. Kwas maleinowy zawarty w Smartbond w inteligentny sposób współgra z koloryzacją i dekoloryzacją. Ogranicza uwrażliwienie włosów i zachowuje spoistość mostków dwusiarczkowych, zapobiegając osłabianiu włókien jonowo-wodorowych. Z kolei zawartość polimerów i ceramidów sprawia, że włosy po wykonaniu usługi są miękkie i bardzo kosmetyczne. Co ważne, Smartbond przy koloryzacji nie obniża stopnia rozjaśnienia, nie wydłuża czasu trzymania mieszanki na włosach i nie wymaga zmiany oksydantu na wyższy. Słowem – to najlepszy towarzysz każdej koloryzacji.

Pro Fiber – Pro Fiber to nowa generacja pielęgnacji, dzięki której przywrócisz blask i zdrowy wygląd swoim włosom nawet, gdy są po ciężkich przejściach.
Pro Fiber to 4 linie kosmetyków:

  • Odnowa włosa 
  • Wygładzenie włosa
  • Odbudowa włosa
  • Rekonstrukcja,

które pomagają przywrócić moc włosom z różnym stopniem uwrażliwienia spowodowanego wykonywanymi zabiegami, codziennymi nawykami takimi jak chodzenie na basen czy używanie gumki do włosów i ekspozycją na warunki zewnętrzne. Długotrwałą pielęgnację Pro Fiber zaczynasz w salonie fryzjerskim podczas dedykowanej usługi. Jeśli chcesz, możesz w prosty sposób przedłużyć jej działanie, korzystając w domu z kosmetyków Pro Fiber.

POWERMIX SHOT – to dodatek przeznaczony do masek L’Oreal Serie Expert. PowerMix Shot polepsza działanie masek oraz pozwala uzyskać dodatkowy efekt, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy połączyć PowerMix Shot z jedną z masek Loreal Profesionnel by otrzymać własną, spersonalizowaną maskę do włosów idealnie dopasowaną do potrzeb Twoich włosów. Pozwala uzyskać 24 efekty, by sprostać waszym włosom.


LINIA MĘSKA:

Renaxil L`Oreal Professionnel (produkt do samodzielnego nakładania)
Kuracja dla mężczyzn zapobiegająca wypadaniu włosów, ogranicza wypadanie włosów oraz pobudza naturalny wzrost włosów.

Cover L`Oreal Professionnel
Żel tuszujący siwe włosy u mężczyzn, naturalnie tuszuje bez efektu ciepłych refleksów, zabieg trwa tylko 5 minut.

Chcesz zarezerwować termin?

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacjiMasz pytania?

Napisz do nas!