Koloryzacja

Kobieta zadaje sobie pytanie  jaki kolor włosów by był dla niej odpowiedni. Wychodzimy naprzeciw takim dylematom kobiet, aby podzielić się swoim doświadczeniem w zakresie doboru koloru odpowiedniego dla każdej kobiety uwzględniając karnację, kształt twarzy oraz styl życia.

Specjalizujemy się w idealnym wykonaniu koloru niezależnie czy włosy klientki są zdrowe czy zniszczone. Włosy po wykonanej w naszym Salonie Fryzjerskim PERUKA koloryzacji są piękne, błyszczące i zdrowe. Przekonaj się jak łatwo zmienić swój wygląd oddając się w ręce naszych fryzjerów specjalistów. Jako Salon Expert L’Oréal  stoimy na straży tego, aby włosy kobiety były zawsze zdrowe, piękne i zadbane. Niezależnie od tego czy masz złe doświadczenia w koloryzacji swoich włosów w innych salonach, zaproponujemy Twoim włosom najzdrowszą koloryzację.

INOA: 

Trwała koloryzacja do włosów bez amoniaku i bez zapachu dla zapewnienia unikalnego doznania podczas koloryzacji. Optymalny komfort skóry głowy. Wybierz naturalne refleksy, wysublimowany blask i perfekcyjne pokrycie. Trwały kolor. Długotrwały efekt trwałej koloryzacji. Pokrywa do 100% siwych włosów. 

Dia Light (Ton w Ton lub Toner):

Koloryzacja ton w ton bez amoniaku, wydobywa najpiękniejsze odcienie na włosach koloryzowanych i uwrażliwionych, nadając im wyjątkowy połysk i miękkość. Można stosować do pokrycia 30% siwych włosów, zapewniając perfekcyjny efekt. Czas trwania 20 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas trwania 35 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. 

Dia Richesse (Ton w Ton lub Toner):

Koloryzacja ton w ton bez amoniaku. Do włosów zarówno naturalnych jak i koloryzowanych. Naturalny efekt, brak widocznego odrostu. Szukasz koloryzacji, która podkreśli lub rozświetli Twój naturalny kolor włosów? Dia Richesse to idealny wybór. Miękkie, pełne połysku włosy będą wyglądały na zdrowe i wypielęgnowane. Można stosować do pokrycia 70% siwych włosów, zapewniając perfekcyjny efekt. Czas trwania 20 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. 

Pasta Platinium :

Pasta rozjaśniające do włosów grubych, naturalnych lub koloryzowanych. Uzyskasz piękny odcień blond, chroniąc jednocześnie włosy, dzięki koloryzacji bez amoniaku. Nadaje się do Dekoloryzacji, jak i do pasemek.

Inoa Supreme: 

Pierwsza koloryzacja, której odcienie zostały stworzone tak aby jak najlepiej komponowały się z cera dojrzałą. Bez amoniaku i bez zapachu. Optymalne pokrycie siwych włosów. Optymalny komfort skóry głowy. Wzmocnij włosy, aby stworzyć fryzurę o większej objętości. Pokrywa do 100% siwych włosów. Trwały kolor. Długotrwały efekt trwałej koloryzacji. Czas trwania 30 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. 

Luo Color (TONER):

Świeży, wielowymiarowy i rozświetlony kolor. Jeśli szukasz nasyconego, wielowymiarowego koloru pełnego świetlistego blasku, to koloryzacja Luo spełni Twoje oczekiwania. Pokrywa do 70% siwych włosów. Długotrwały, przejrzysty trwały kolor. Czas trwania 5 – 10 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. 

#COLORFULHAIR: 

Dostępny w ośmiu jasnych i genialnych, mieszanych odcieniach #COLORFULHAIR od L’Oréal Professionnel to zupełnie nowa, salonowa, bezpośrednia paleta barwników, oferująca 1000 indywidualnych i osobistych, kolorowych rezultatów. Bez względu na to, czy jest to miękki różowy sorbet czy hipnotyczna magenta, możliwości są nieograniczone!Crystal Clear oferuje możliwość zmniejszenia intensywności koloru dla bardziej pastelowych odcieni, lub dla bardziej odważnych, wprowadzić je w najgorętszych wariantach kolorystycznych roku!

Chcesz zarezerwować termin?

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacjiMasz pytania?

Napisz do nas!