Depilacja

Bezbolesny i bez jakichkolwiek skutków ubocznych zabieg fotoepilacji, pozwalający zniszczyć zbędne owłosienie bez naruszenia struktury skóry.
Seria zabiegowa powinna obejmować co najmniej 6-10 zabiegów (w zależności od obszaru), dla podtrzymania efektu po zakończeniu serii, zabieg można wykonywać raz na 6 miesięcy lub w miarę potrzeb.

 

Depilacja tradycyjna woskiem Depileve

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Woskiem można depilować każdą część ciała: twarz, ręce, bikini, nogi, klatkę piersiową, plecy. Do depilacji stosujemy wosk, który za sprawą specjalnych składników takich jak mika, dwutlenek tytanu, oliwa z oliwek, łagodzi podrażnienia i działa antyseptycznie. Wosk ten nie powoduje oparzeń skóry, można go stosować nawet do depilacji skóry ze skłonnością do podrażnień oraz z rozszerzonymi naczynkami.Przy regularnym korzystaniu z zabiegów depilacji woskiem w gabinecie odstęp pomiędzy nimi wynosi od 3 do 6 tygodni. Stosowanie specjalistycznych kosmetyków może jeszcze wydłużyć ten okres.

Chcesz zarezerwować termin?

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacjiMasz pytania?

Napisz do nas!